Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł IV - Kultury Świata: Chińskie wachlarze

W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” zrealizowane zostało kolejne zadanie z Modułu IV – Kultury świata, pod tytułem „Chińskie wachlarze”. Uczniowie klasy drugiej dzięki przygotowanej prezentacji multimedialnej dowiedzieli się, czym dokładnie jest wachlarz. Ponadto zapoznali się z historią jego powstania, rodzajami oraz budową. Podczas zajęć dzieci poznały również etapy tworzenia wachlarzy. Na zakończenie lekcji uczniowie zainspirowani kulturą Chin samodzielnie wykonali wachlarze według własnego pomysłu. W trakcie trwania zajęć towarzyszyła nam tradycyjna chińska muzyka. Dzięki niniejszemu zadaniu nasi uczniowie dowiedzieli się więcej na temat zwyczajów i kultury mieszkańców starożytnych Chin oraz mogli stworzyć wymarzone wachlarze.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj