Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł IV - Kultury Świata - Mityczne opowieści

Klasa 2d uczestniczyła w lekcji z międzynarodowego projektu “Z kulturą mi do twarzy”. Wyjaśniliśmy sobie pojęcia “mit” i “mitologia”, skąd się wzięły wierzenia Greków i co było w nich niezwykłego. Uczniowie poznali najważniejszych bogów, którzy zasiadali na Olimpie oraz z ciekawością wysłuchali wybranych mitów z książki Grzegorza Kasdepke. Były to “Początki bywają trudne”, “Miss Olimpu” i “Hermes, ty łobuzie”. Temat mitycznych wierzeń starożytnych Greków wciągnął młodych słuchaczy, co zaowocowało wizytą w szkolnej bibliotece i wypożyczeniem kilku egzemplarzy mitologii dla dzieci.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj