Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł III - Kocham, lubię, szanuję: Z kulturą przy stole

Uczniowie klasy drugiej na zajęciach świetlicowych przypomnieli sobie zasady odpowiedniego zachowania przy stole. Na podstawie ciekawego a zarazem humorystycznego filmiku edukacyjnego dowiedzieli się, jakie są prawidłowe i niewłaściwe zachowania podczas wizyty w restauracji czy chociażby jak prawidłowo nakryć do stołu. Przeprowadzona została również pogadanka na temat wspomnień i doświadczeń dzieci związanych z kulturalnym zachowaniem się przy stole. Następnie uczniowie w ramach pracy grupowej wykonali plakat, którego zadaniem było przedstawienie zasad właściwego zachowania się przy stole. Zadanie zostało wykonane w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj