Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł III - Kocham, lubię, szanuję: Siła bajek

Podczas realizacji kolejnego zadania Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z Kulturą mi do twarzy” - „Siła bajek” czytaliśmy „Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej. Poznawaliśmy świat siedmiolatka widziany oczami małego ludzika z plasteliny, tytułowego Plastusia. Plastuś został ulepiony przez Tosię, uczennicę pierwszej klasy. Mieszka w piórniku dziewczynki, gdzie ma wielu przyjaciół, między innymi gumę-myszkę, ołówek, pióro, scyzoryk i stalówki. Mały bohater aktywnie uczestniczy w szkolnych i domowych przygodach Tosi. Ta historia wspaniale pobudziła naszą wyobraźnię i również nauczyła koleżeństwa. Jeśli będziemy umieli zachowywać się tak, jak Tosia, zawsze będziemy mieli przyjaciół i wszyscy będą nas lubić. Dlatego warto naśladować tę sympatyczną dziewczynkę. Na zakończenie zajęć narysowaliśmy portrety Plastusia.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj