Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł III - Kocham, lubię, szanuję - "Drzewko szczęścia"

W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” zrealizowane zostało kolejne zadanie z Modułu III- Kocham, lubię, szanuję.  W ramach zajęć pt. „Drzewko szczęścia” dowiedzieliśmy się dlaczego  drzewa są niezmiernie ważne dla środowiska- ze względu na szereg kluczowych funkcji i korzyści, jakie przynoszą zarówno dla przyrody, jak i ludzi. Był to świetny moment, aby podkreślić zagrożenia związane z wylesianiem i utratą lasów na całym świecie. Poprzez edukację staramy się budować świadomość na temat konieczności ochrony lasów. Zachęca się do podejmowania działań mających na celu zrównoważone korzystanie z zasobów leśnych, recykling, ograniczanie emisji dwutlenku węgla i dbanie o roślinność. Uczniowie wspólnie wykonali własne drzewko, które na długo zagościło w sali świetlicowej.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj