MicrosoftTeams-image_(1)

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł II - Tu jest moje miejsce - Zadanie dla nauczyciela

Projekt "Z kulturą mi do twarzy" angażuje i zachęca do poznawania kultury nie tylko uczniów, ale także nauczycieli. Kolejne zadanie polegało na sfotografowaniu i opisaniu przez nauczyciela miejsca w swojej okolicy, które jest jego ulubionym miejscem.

Jednym z ulubionych miejsc p. Roksany jest niewielka wieś Myczkowce, położona w Bieszczadach. Jest to jej ulubione miejsce, ponieważ będąc tam można być bliżej dzikiej natury, która nie jest skażona wielkimi sklepami, tłumem ludzi, czy też sznurem samochodów. Ta mała wieś gwarantuje spokój, ciszę i wspaniałe widoki, które pozwalają na odpoczynek ciała i duszy. Czas spędzony w Myczkowcach pozwala na nowo przypomnieć, jak ważny jest odpoczynek i jak wiele daje nam otaczająca nas natura.

Zapraszamy do odwiedzenia Myczkowiec :)