Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł II - Moja okolica

Wykonaliśmy kolejne zadanie pod tytułem „Moja okolica” w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”. Celem zajęć było przybliżenie uczniom charakterystycznych miejsc w mieście, które zamieszkują. Podczas lekcji projektowej przypomnieliśmy dzieciom, dlaczego Rzeszów jest tak bardzo wyjątkowy oraz co charakteryzuje go na tle innych miast. W ramach zajęć nasi uczniowie pracując w zespołach stworzyli piękne prace plastyczne, prezentujące charakterystyczne miejsca Rzeszowa. Zadaniem dzieci było uzupełnienie i domalowanie poszczególnych elementów do zdjęcia naklejonego na środku kartki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj