MicrosoftTeams-image_(1)

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł I - W krainie muz - Mam talent

Talent to niezwykła, nieprzeciętna zdolność twórcza, wybitne uzdolnienie do czegoś. Talent może być aktorski, malarski, czy też taneczny. Nasze następne zadanie polegało na zaprezentowaniu swoich talentów.

Uczniowie podczas konkursu zaprezentowali wspaniałe występy taneczne, sportowe, malarskie oraz wokalne. Wszystkie wystąpienia zrobiły ogromne wrażenie na zebranej publiczności, która wielkimi oklaskami doceniła wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu. Zorganizowane wydarzenie pokazało, jak wielu uczniów potrafi dostrzec swoje talenty i je rozwijać. Wszystkim, którzy wystąpili, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijanu swoich talentów.