Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł I - W krainie Muz: Tajemnice teatru

Wspólnie z uczniami odbyliśmy kolejną, ciekawą lekcję z projektu “Z kulturą mi do twarzy”. Tym razem zagłębiliśmy się w tajemnice teatru. Poznaliśmy historię teatru starożytnego, rodzaje teatru, jego budowę oraz charakterystyczne osoby, które w nim pracują a bez których ta instytucja nie miałaby sensu. Dzieci z ciekawością odkrywały, kim jest scenograf, sufler, charakteryzator oraz czym różni się kukiełka od marionetki. Dowiedziały się też, jaką drogę musi przebyć sztuka teatralna, od pomysłu reżysera aż do dnia premiery. Swoją lekcję urozmaiciliśmy również, rozwiązując karty pracy, zawierające wykreślanki, łamigłówki i rebusy, związane tematycznie z teatrem, zaś na koniec zajęć pobawiliśmy się w teatralne memory.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj