Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł I - W rainie Muz: Mistrzowie pędzla

W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” wykonaliśmy kolejne zadanie z modułu pierwszego „W krainie muz” zatytułowane „Mistrzowie pędzla”. Celem zajęć było przedstawienie uczniom sylwetek wybitnych malarzy oraz zapoznanie ich z najważniejszymi dziełami tych artystów – posłużyła temu prezentacja multimedialna. Podczas zajęć mieliśmy okazję bliżej poznać twórczość takich artystów jak: Leonardo da Vinci, Rafael Santi, Stanisław Wyspiański, Vincent van Gogh czy Jan Vermeer. Na zakończenie zajęć uczniowie z zaangażowaniem wcielili się w rolę artystów i wykonali reprodukcję jednych z najsłynniejszych obrazów na świecie, takich jak „Gwiaździsta noc nad Rodanem” oraz „Mona Lisa”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj