Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł I - W krainie Muz: Sny Andersena

Realizując zadanie Sny Andersena przeczytaliśmy baśń „Królowa Śniegu”. Opowiada ona historię dwójki dzieci – Gerdy i Kaja rozdzielonych przez podstępy złej władczyni Krainy Lodu, która sprowadza chłopca do swojego królestwa. Odłamek czarodziejskiego zwierciadła w oku Kaja sprawił, iż ten stał się obojętnym na ludzkie losy i oddanym poczynaniom Królowej. Poznając losy bohaterów przekonaliśmy się jak wielka jest siła miłości, która potrafi przezwyciężyć wszystkie przeszkody, a w rezultacie pokonać zło. Podsumowaniem zajęć było wykonanie kredą ilustracji do baśni „Królowa Śniegu”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj