Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Nasze sukcesy 2023/2024

Sukces uczennic w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "KARTKA WIELKANOCNA W NIETYPOWYM KSZTAŁCIE"

Miło jest nam poinformować, że uczennice z naszej szkoły odniosły sukces w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „KARTKA WIELKANOCNA W NIETYPOWYM KSZTAŁCIE” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Rzeszowie. W konkursie wzięło udział kilka uczennic z naszej szkoły przygotowując piękne i oryginalne prace, natomiast wyróżnione zostały dwie z nich. Nagrodzona w konkursie została Sylwia Mączka uczennica klasy 3d, natomiast wyróżnienie otrzymała Kinga Szczygieł uczennica klasy 3d.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj