Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Nasze sukcesy 2023/2024

Rzeszów ćwiczy z Fitschool

Nasza szkoła wzięła udział w programie "Rzeszów ćwiczy z Fitschool". Uczniowie ćwiczyli od 3 do 30 minutowych treningów z elementami gimnastyki, koszykówki, piłki nożnej, sztuk walki oraz fitness. W okresie trwania konkursu od 26.02 do 9.03 przeprowadziliśmy najwięcej treningów spośród wszystkich rzeszowskich placówek, korzystając z materiałów umieszczonych na platformie FitSchool – system zanotował w sumie 53 odtworzenia treningów. W związku z powyższym otrzymaliśmy sprzęt sportowy, m.in. piłki, paletki do ping-ponga, skakanki, gumy, hula-hop. Dzieci chętnie korzystają ze zdobytych nagród. Pamiętajmy - ruch to zdrowie!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj