Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Wartościowe medale 2022/2023

Dobro - kierowanie się w postępowaniu życzliwością i chęcią niesienia pomocy

Na zajęciach dzieci poznały opowiadanie pt. „Wojenna ścieżka Tomka i Antka”, po jego wysłuchaniu odpowiadały na pytania dotyczące treści. Następnie uczniowie wykonali ćwiczenie mające na celu napisanie jak najwięcej synonimów do słowa DOBRO, celem tego ćwiczenia było sprawdzenie rozumienia tej ważnej wartości. Uczestnicy programu wykonali również „Serce życzliwości”, podczas tego zadania dzieci miały okazję powiedzieć coś życzliwego swoim kolegom i koleżankom.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj