Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Młodzi obywatele. Dlaczego ludzie są dziwni?

Na początku zajęć uczniowie przywitali się w nietypowy sposób , który wprawił ich w dobry humor. Następnie uczniowie przeanalizowali zgromadzone przedmioty, by porozmawiać o tym, dlaczego coś wydaje im się dziwne. W kolejnym etapie wywiązała się dyskusja o wieloznaczności określenia dziwny. Wzięli udział w debacie i w ten sposób zastanowili się nad cechami dziwności. Lekcję uzupełnił  film prezentujący zwyczaje związane z życiem codziennym, powszechnie panujące w innych kulturach.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj