Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Młodzi obywatele. Czy w Polsce mieszkają tylko Polacy?

Spotkanie z dziećmi rozpoczęło się od rozmowy na temat miejsca pochodzenia dziadków i pradziadków uczniów oraz wskazania tych miejsc na mapie. Kolejnym etapem był film edukacyjny „Czym jest migracja” oraz prezentacja multimedialna „Czy w Polsce mieszkają tylko Polacy?”. W grupie została otwarta dyskusja na powyższe pytania. Uczniowie na lekcji pracowali także z mapą Polski oraz świata. Na spotkaniu grupa dowiedziała się, że migracja powoduje mieszkanie się kultur i zwyczajów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj