MicrosoftTeams-image_(1)

logo instaling

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Młodzi obywatele. Jak poznać kraj w którym mieszkamy? Jak poznać kogoś lepiej?

Uczniowie klas drugich wzięli udział w projekcie pt. Młodzi obywatele. Jak poznać kraj w którym mieszkamy? Aby zintegrować grupę  przeprowadzona została lekcja na rozgrzewkę pt. „Jak poznać kogoś lepiej?”. Na początku uczniowie słuchali odgłosów lasu, następnie ich zadaniem było odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez prowadzącego. Kolejnym etapem zajęć był film edukacyjnych „Jak żyją zwierzęta w lesie?” oraz dyskusja na ten temat. Po części teoretycznej zajęć przyszedł czas na zabawę „Tygodniowe powitanie” oraz „Jak poznać się lepiej?”. Celem zabaw było zwiększenie kontaktu pomiędzy dziećmi, poznanie się lepiej w trakcie lekcji.