Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Młodzi obywatele. Jak poznać kraj w którym mieszkamy? Co mogę zrobić, gdy wszystko idzie źle?

Uczniowie klas drugich rozpoczęli przygodę z projektem pt. Młodzi obywatele. Jak poznać kraj w którym mieszkamy? Aby zintegrować grupę  przeprowadzona została lekcja na rozgrzewkę pt. „Co mogę zrobić, gdy wszystko idzie źle?”. Na początku uczniowie brali udział w zabawie ruchowej , która wprowadziła uczestników w radosny nastrój i dobre samopoczucie. Następnie dzieci obejrzały fragment filmu „ W głowie się nie mieści’ po którym rozpoczęliśmy wspólną dyskusję na temat tego jakie mogą być emocje. Staraliśmy się odpowiedzieć na pytania: po co ludziom emocje , o czym nas informują, dlaczego emocje są ważne ? Okazuje się, że człowiek przezywa różne emocje i każda osoba może inaczej odbierać te same sytuacje i w odmienny sposób je wyrażać. Najważniejsze ,żeby nazywać emocje i o nich rozmawiać.

Ogromną radość przyniosła dzieciakom zabawa pt. „Jak położyć kij na podłodze”, w czasie której trzeba było wykazać się precyzją , synchronizacją i umiejętnością współpracy z rówieśnikami.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj