Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Przyroda z klasą - Jak zaprojektować ogród?

Ogródki pełne są warzyw a ogrody są piękne i pachnące od kwiatów!
Uczniowie podczas lekcji projektowej zapoznali się z 7 cudami świata (w tym z Wiszącymi Ogrodami Semiramidy). Wychowankowie zrozumieli, że dzięki konstruktorom i architektom krajobrazu ogrody mogą powstać nawet na dachach budynków! Później odsłuchali film edukacyjny o architektach krajobrazu oraz list do Króla, który chciałby mieć ogród na ścianie swojego zamku. Każdy z uczniów wykonał projekt możliwego przyszłego wyglądu zamku z wykorzystaniem roślin. Niektórzy zbudowali nawet własny zamek z klocków waflowych.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj