Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Przyroda z klasą - Jak oczyścić brudną wodę?

Woda.. Bez niej nie byłoby życia na Ziemi! Czy jesteśmy świadomi jak jest ważna? A czy wiemy ile jej dziennie zużywamy do życia? Uczniowie klas 2f i 2a już wiedzą! Wychowankowie poznali cechy wody oraz skąd bierze się ona w naszych kranach. Wspólnie z wychowawcą świetlicy wykonali własny filtr do brudnej wody. Uczniowie lubią każde kreatywne zajęcia, więc te sprawiły im wiele radości oraz zwiększyły ich zaangażowanie do pracy.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj