Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Przyroda z klasą - Dlaczego wróble nie lubią kosiarek?

Lekcja była bardzo głośna! Uczniowie na różne sposoby przekonali się czy łatwiej im rozmawiać w ciszy czy jak różne inne dźwięki im w tym przeszkadzają. Dzieci zobaczyły również film edukacyjny o życiu ptaków w mieście. Wymieniły wady i zalety kosiarek dla nas oraz zwierząt. Na koniec wychowankowie świetlicy w grupach rysowali piękne domki dla ptaków.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj