Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Przyroda z klasą - Po co ptakom pióra?

Zadaniem uczniów podczas zajęć było obserwowanie ptasich piór. Każdy miał możliwość dotknąć i zauważyć fakturę pióra, miękkość, delikatność czy lekkość. Wspólnie z wychowawcą poznali z czego składają się pióra oraz jakie funkcje pełnią dla zwierząt. Najwięcej zabawy sprawiło im poznanie piór lotnych. Żeby łatwiej było im zrozumieć jak służą ptakom do latania, składali z papieru samoloty, które latały po całej sali. Dzieci zaprojektowały własnego ptaka oraz odpowiedziały również na pytanie, czy tylko ptaki mają pióra.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj