Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Przyroda z klasą - Dlaczego śmiech to zdrowie?

Kolejna z lekcji projektu Uniwersytetu Dzieci przysporzyła uczniom dużo śmiechu. Ich zadaniem było wzajemne rozśmieszanie się, odpowiadanie na pytanie: Komu tak jak mi nastrój poprawia..?. Dzieci poznały również co z naszym ciałem dzieje się podczas śmiechu- z mózgu po mięśnie. Na zakończenie zajęć uczniowie napisali wspólnie receptę na śmiech.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj