Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Przyroda z klasą - Jak być dobrym przyjacielem?

Uczniowie klas 2A oraz 2F dołączyli do projektu „Przyroda z klasą- Czy wiesz, jak żyje jeż?”. W ramach projektu uczestniczyć będą w ośmiu lekcjach tematycznych. Zaczynając przygodę od tematu na rozgrzewkę: „Jak być dobrym przyjacielem?”, dowiedzieli się co robić i jak się zachowywać aby być dobrym dla innych. Ich zadaniem było wspólne narysowanie obrazku postaci osoby wypełnionej obrazkami pokazującymi zachowania przyjacielskie. Obie klasy spisały się na medal. Obie prace były bardzo kreatywne.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj