Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł V Zielony - Australia i Oceania: Aborygeni - ludność Australii, tradycje i zwyczaje

Na zajęciach poznawaliśmy Australię. Obejrzeliśmy w albumie największe miasta, zwierzęta i rośliny tego kraju. Rozmawialiśmy o Aborygenach , mieszkańcach Australii, ich tradycjach i zwyczajach. Dzieci zapoznały się ze sztuką Aborygenów. Obejrzały obrazy i wzory wykonane metodą kropkowania. Dowiedzieliśmy się co to jest bumerang, a potem wykonaliśmy tą zabawkę z papieru korzystając z techniki origami. Wykonane bumerangi dzieci pomalowały metodą kropkowania. Na koniec zajęć dzieci bawiły się bumerangiem wprawiając go w ruch. Było to dla nich ciekawe doświadczenie.   

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj