Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł IV CZERWONY - Ameryka: "Fabryka snów" - z wizytą w Hollywood

Na zajęciach obejrzeliśmy film edukacyjny dotyczący miasta Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Dzieci zobaczyły też Hollywood oraz znajdującą się tam Aleję Gwiazd. Z opowiadania nauczyciela   dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o Alei Gwiazd. Potem każde    dziecko wykonało swoją gwiazdę   zaznaczając na niej symboliczny znaczek dotyczący ich pasji i zainteresowań. Na koniec zajęć dzieci spacerowały aleją z  wykonanych samodzielnie gwiazd.      

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj