Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł IV CZERWONY - Ameryka: Największe aglomeracje Ameryki

Na kolejnych zajęciach z projektu poznawaliśmy zabytki, najważniejsze budowle i aglomeracje miejskie Ameryki. Obejrzeliśmy albumy przedstawiające największe miasta USA I Kanady. Rozpoznawaliśmy budynki instytucji państwowych, drapacze chmur i wysokie wieżowce , symbole tych krajów oraz flagi państwowe. Potem dzieci przedstawiły aglomerację miejską Ameryki wykonując pracę plastyczną   metodą kolażu. Powstały w ten sposób interesujące obrazki, które można obejrzeć w naszej galerii. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj