Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł III CZARNY - Afryka: W kraju Faraonów

W czasie   naszych zajęć poznawaliśmy ciekawostki o Egipcie. Zobaczyliśmy na prezentacji zdjęcia przedstawiające piramidy, Faraona a także wyjaśniliśmy sobie ,że pismo egipskie to hieroglify .Potem  dzieci samodzielnie na papierze przedstawiły swoje propozycje hieroglifów. Dzieci stwierdziły, że te egipskie litery są trudne ale wszyscy dali radę wymyślić  i napisać własne hieroglify. Było to   dla   uczestników zajęć ciekawe doświadczenie. W końcowej części zajęć uczniowie mieli za zadanie ułożyć piramidy z klocków. W ten sposób powstały kolorowe budowle, które uwieczniliśmy na zdjęciach. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj