MicrosoftTeams-image_(1)

SWIETLIK

logo instaling

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł III CZARNY - Afryka: Śladami Stasia i Nel. Ciekawostki o słoniu afrykańskim

Bardzo ciekawie rozpoczęliśmy nasze następne zajęcia z projektu. Obejrzeliśmy fragment filmu pt. „W pustyni i w puszczy” dotyczący zabawy i przyjaźni Nel ze słoniem. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały przygody głównych bohaterów-Stasia i Nel.  Potem z albumu o zwierzętach poznawaliśmy ciekawostki o słoniu afrykańskim. Dzieci wykonały też pracę plastyczną pt. Słoń. Była to pięknie wyklejona wycinanka z biało-czarnych gazet.