Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł II ŻÓŁTY - AZJA: Tradycje parzenia herbaty

Realizację kolejnych zajęć z projektu rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu edukacyjnego pt. Skąd się bierze herbata? Potem dzieci wyszukiwały na mapie świata kraje ,w których rosną krzewy  tej rośliny. Poznawaliśmy rodzaje herbaty oraz   jej wygląd,  zapach ,smak i kolor. Na zajęciach w naszej   sali unosił się  przyjemny aromat owocowej herbaty. Ułożyliśmy też według kolejności historyjkę obrazkową pt. Przygotowanie herbaty . Nasi wychowankowie   sprawnie i prawidłowo ponumerowali kolejne obrazki. W   dalszej części zajęć dzieci wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem esencji   herbacianej. Na twarzach niektórych uczniów podczas malowania herbatą widoczne było duże zaciekawienie i zdziwienie, że nie tylko farbami można wykonywać prace plastyczne. Potem za pomocą   flamastrów nadaliśmy kształty herbacianym kleksom. Powstały w ten sposób kreatywne obrazki.      

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj