Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł I NIEBIESKI - Europa: Igrzyska Olimpijskie

Podczas tych zajęć z projektu „Świetliczaki na tropie … kolorów Świata” grupa Tropiciele poznała historię   Igrzysk Olimpijskich oglądając prezentację multimedialną. Dzieci zobaczyły tam flagę, znicz olimpijski, motto, hymn oraz maskotki poszczególnych igrzysk. Dzieci dowiedziały się, że igrzyska to światowe zawody sportowe, które odbywają się co 4 lata zimą i latem. Przybliżyliśmy też podczas zajęć, niektóre dyscypliny sportowe igrzysk. Dzieci pięknie   pokolorowały flagę olimpijską, a potem rozpoczęła się nasza mini olimpiada sportowa. Najpierw wyjaśniliśmy sobie korzyści z uprawiania sportu i nasi mali zawodnicy rozumieli , że sport jest ważny dla zdrowia.    Wychowankowie świetlicy
z zapałem uczestniczyli w zawodach,  a zwycięzcy otrzymali odznaki „najlepszy sportowiec”.
Były 4 konkurencje:
-biegi
-rzut woreczkiem do obręczy
- kręcenie hula-hop
-utrzymanie równowagi-„ jaskółka”
Podczas zawodów było dużo emocji i śmiechu, a zajęcia dostarczyły uczestnikom wielu sportowych   wrażeń. Zawody zorganizowano na boisku szkolnym przy pięknej, jesiennej pogodzie. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj