MicrosoftTeams-image_(1)

SWIETLIK

logo instaling

Early Stage

KONKURS KALIGRAFICZNY KLAS PIERWSZYCH "MISTRZ KALIGRAFII"

W dniu 25 marca 2024r. odbył się szkolny konkurs kaligraficzny pod hasłem: „Mistrz kaligrafii”. Celem konkursu było m.in.: rozbudzenie umiejętności kształtnego i pięknego pisania, rozwijanie talentów i zainteresowań uczniów, rozpowszechnienie sztuki kaligrafii, uwrażliwienie na piękno pisma odręcznego. W konkursie uczestniczyło 14 uczniów klas pierwszych.

Przy ocenie prac konkursowych brane były pod uwagę następujące elementy: czytelność i estetyka połączeń literowych, staranność i kompozycja pracy, poprawność interpunkcyjna i ortograficzna.

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!