Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Dzień Flagi z drukarkami 3D

Uczniowie klas 1-3 w dniu 2 maja 2024 r. w ramach zajęć świetlicowych mieli okazję zobaczyć nasze szkolne drukarki 3D oraz poznać zasady ich działania. W związku z Dniem Flagi uczniowie obserwowali wydruk przygotowanych dla nich breloczków w kształcie biało-czerwonej flagi. Nie obyło się bez licznych pytań, często bardzo pouczających. Z pracowni wyszliśmy na pewno z dużym uśmiechem na twarzy, biało-czerwonym breloczkiem w ręce oraz pomysłami na kolejne wydruki.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @Laboratoria Przyszłości

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj