Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Jak silny jest wiatr?

Uczniowie klasy 2a w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Ekologia. Jak chronić środowisko?” uczestniczyli w zajęciach pt.: „Jak silny jest wiatr?”.

Na początku zajęć uczniowie obejrzeli mini wykład, dzięki któremu dowiedzieli się, co to jest wiatr, do czego i w jaki sposób możemy go wykorzystać. Poprzez doświadczenie z balonami, suszarką i wiatraczkami dzieci poznały działanie wiatraków. Uczniowie dowiedzieli się również, co to jest energia odnawialna i dlaczego warto ją wykorzystywać oraz w jaki sposób energię wiatru zamienia się w energię elektryczną. Na koniec dzieci mogły zmierzyć siłę wiatru na podwórku szkolnym.

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj