Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Skąd się bierze radość?

W ramach projektu edukacyjnego „Inspiruję do nauki” uczniowie klasy 2c uczestniczyli w zajęciach, podczas których odpowiedzieli na pytanie „Skąd się bierze radość”. Uczniowie rozpoczęli zajęcia zabawami ruchowymi, które wprowadziły ich w radosny nastrój, a następnie opisywali emocje, jakie im towarzyszyły. Kolejno oglądając miniwykład dowiedzieli się jak radość wpływa na nasze samopoczucie, zdrowie, a także relacje z innymi ludźmi. Na podsumowanie zajęć uczniowie przygotowali prace plastyczne, na których przedstawili swoje powody do odczuwania szczęścia.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj