MicrosoftTeams-image_(1)

logo instaling

Early Stage

Witajcie w naszej bajce

Dawno, dawno temu za górami za lasami…

W środę nasza szkoła zmieniła się w bajkową krainę, wszędzie można było spotkać ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Bawią, uczą, pomagają poznać prawdę o świecie i życiu, oswajają dziecięce lęki. Czasem stanowią wzór do naśladowania, a czasem pomagają dzieciom rozpoznać zło. Każdy, kto wziął udział w zabawie przeżył bajeczny dzień bez pytania i kartkówek – w końcu to szalony dzień! Wszystkie klasy wzięły też udział w akcji Samorządu Szkolnego „ Witajcie w naszej bajce”, której celem było stworzenie pięknej, długiej bajki ilustrowanej przez naszych uczniów.  Galerię najpiękniejszych bajek można podziwiać w szkole. Bajkowy dzień dał uczniom wiele optymizmu i radości, a uśmiech na ich twarzach był najlepszym tego dowodem. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku,  za co serdecznie dziękujemy.