Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Projekt ekologiczny pod hasłem "Jak z butelek powstają bluzy polarowe".

Podczas zajęć uczniowie klasy 2f obejrzeli film z miniwykładem pt. "Dlaczego warto segregować śmieci". Następnie wypełnili karty pracy oraz analizowali różne przedmioty, aby przekonać się, jak prawidłowo powinna wyglądać selektywna zbiórka odpadów. Miniwykład, w którym uczestniczył naukowiec, przybliżył im skalę problemu, jaki niesie ze sobą brak segregowania śmieci. Uczniowie uświadomili sobie, jak katastrofalne skutki dla środowiska niesie palenie śmieci w domu czy też ich nielegalny wywóz do lasu. Podczas zajęć dzieci miały także okazję wcielić się w rolę artystów i samodzielnie stworzyć własne produkty recyklingowe.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj