Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Innowacja pedagogiczna Wędrówka po Polsce: "Legendy pomorskie"

Kolejnym rejonem Polski, który poznali uczniowie klasy 2a i 2c poprzez realizację innowacji pedagogicznej „Wędrówka po Polsce” było Pomorze. Na początku zajęć uczniowie wysłuchali legend: „Jurata – królowa Bałtyku” oraz „O królu Neptunie”. Następnie dzieci poznały zabytki i ważne miejscowości nadmorskie tj.: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Jurata, oraz usytuowanie tych miast na mapie Polski. Uczniowie poznali korzyści płynące z dostępu Polski do Morza Bałtyckiego. W dalszej części zajęć uczniowie wykonali prace plastyczne nawiązujące do wysłuchanych legend.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj