Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Wyjazd do Teatru Maska klasy 2a i 2c

Co może się wydarzyć, kiedy wpadnie się do króliczej nory? Jak to jest, kiedy można głową sięgać gwiazd, a już za chwilę przejść przez maleńkie drzwi? I dokąd te tajemnicze niewielkie przejście prowadzi? O tym przekonali się uczniowie z klasy 2a i 2c podczas oglądania spektaklu pt.: „Alicja w krainie czarów” w Teatrze Maska w Rzeszowie. Uczniowie wyruszyli w podróż przez świat niczym nieograniczonej wyobraźni, w którym przewodnikiem była Alicja – bohaterka wymyślonej przez Lewisa Carrolla historii, od lat inspirującej artystów na całym świecie i odczytywanej wciąż na nowo. Dziwna herbatka u Zwariowanego Kapelusznika, Marcowego Zająca i Susła, spotkanie znikającego Kota z Cheshire, po którym zostaje tylko wiszący w powietrzu uśmiech, czy niezwykła partia krokieta, to tylko kilka z niecodziennych zdarzeń, które spotkały Alicję w jej podróży przez Krainę Czarów.

Po spektaklu uczniowie wraz z wychowawcami, udali się na wiosenny spacer po rzeszowskim Rynku i dobrych humorach wrócili do szkoły.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj