Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Rewia na lodzie: "Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza"

5 kwietnia 2024 roku uczniowie klas trzecich: 3d i 3e wybrali się do hali widowiskowo-sportowej Arena Sanok na spektakl teatralny na lodzie: „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowań sztuką oraz uwrażliwienie na piękno. Uczniowie z zachwytem oglądali lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niesamowite widowisko w wykonaniu ponad 40 zawodowych łyżwiarzy z całej Polski. Uczniowie mieli okazję podziwiać wiele barwnych postaci baśni. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem pięknej scenografii i bogatej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna. Wydarzenie to na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj