MicrosoftTeams-image_(1)

SWIETLIK

logo instaling

Early Stage

Rewia na lodzie: "Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza"

5 kwietnia 2024 roku uczniowie klas trzecich: 3d i 3e wybrali się do hali widowiskowo-sportowej Arena Sanok na spektakl teatralny na lodzie: „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowań sztuką oraz uwrażliwienie na piękno. Uczniowie z zachwytem oglądali lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niesamowite widowisko w wykonaniu ponad 40 zawodowych łyżwiarzy z całej Polski. Uczniowie mieli okazję podziwiać wiele barwnych postaci baśni. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem pięknej scenografii i bogatej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna. Wydarzenie to na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.