Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Udany debiut naszej uczennicy Oliwii Zielińskiej podczas MISTRZOSTW MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO OYAMA PFK W KATA

6 kwietnia 2024r., w Olkuszu zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w kata i kumite. Mistrzostwa Makroregionu  Południowego w Olkuszu były tym razem miejscem debiutu naszych najmłodszych i najmniej doświadczonych karateków. Jak zawsze w takich sytuacjach emocje (głównie wśród rodziców) sięgały zenitu. Była radość z wygranych pojedynków, ale także gorycz porażki, która szybko zamieniona została w niedosyt następnych spotkań turniejowych.

W zawodach tej rangi swoich sił po raz pierwszy spróbowała Oliwia Zielińska, trenująca na codzień w grupie karate u sensei Iwony Mostek. Oliwia startowała w konkurencji kata ( kategoria wiekowa U-10) pomimo kilku wygranych pojedynków ostatecznie zajęła miejsce tuż za klasyfikacją medalową.

Oliwa nie mówi dość. Wróciła z turnieju mocno zmotywowana do dalszej pracy, a przed nami kolejne turnieje, Oliwia przygotowuje się do Mistrzostw Polski, które odbędą się końcem kwietnia w Radomiu. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj