Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Aktualności

Bezpieczne relacje z rówieśnikami

W marcu, w ramach projektu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”, uczniowie klas 1f oraz 1g uczestniczyły  w zajęciach  „Bezpieczne relacje z rówieśnikami". Uczniowie rozmawiali o tym, co to jest serdeczność i życzliwość oraz jak je stosować w praktyce, jak pomagać innym i jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Dzieci przedstawiły scenki dramowe dotyczące przeżywania trydnych emocji w życiu codziennym. Później obejrzeli film pt. „Bezpieczne relacje z rówieśnikami". Na zakończenie lekcji dzieci podzieliły się swoimi spostrzeżeniami, że każdemu dziecku bez względu na wygląd, zainteresowania i upodobania należy się szacunek. Dzięki realizacji zadań wynikających z programu dzieci wzbogaciły swoją wiedzę i nauczyły się odpowiedniego zachowania się w codziennych sytuacjach. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj