Aktualności

Diecezjalny Konkurs Biblijny rozstrzygnięty - mamy dwa 1 miejsca!!!

W dniu 18 czerwca w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie w obecności JE Ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego oraz przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Rzeszowie nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów finalistom oraz laureatom Konkursów organizowanych przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej. Pierwszy Konkurs Plastyczny odbywał się pod tytułem: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy" na podstawie Ewangelii według św. Mateusza" a drugi testowy pod tytułem „Eucharystia daje życie", na podstawie Ewangelii według św. Marka.

Uczniowie naszej szkoły Karina Kuduk z kl. 1g oraz Maksymilian Witowski kl. IV zdobywając dwa 1 miejsca w 2 kategoriach  otrzymali dyplomy i cenne nagrody. Wręczeniu dyplomów i nagród towarzyszyło otwarcie wystawy plastycznych prac konkursowych. Jest to ogromny sukces naszych uczniów i bardzo im gratulujemy.