Aktualności

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego

11 maja 2021 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki”, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich. Celem konkursu było promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych. 28 maja nastąpiło rozdanie nagród i dyplomów. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Nagrodzeni uczniowie:

I miejsce                      
Artem Strekozov kl. 3d

II miejsce                     
Artur Rzońca kl. 3a

III miejsce                    
Fabian Kędra kl. 3b 
Gabriel Gajewski kl. 3b                                                                                                                                                                                                  Marta Piegdoń kl. 3f