MicrosoftTeams-image_(1)

logo instaling

Early Stage

Szanowni Rodzice!

W zakładce, w której Państwo w tej chwili jesteście, będziemy umieszczać wszystkie informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2024/25, m. innymi: przepisy związane z rekrutacją do klas I, harmonogram naboru, listy zakwalifikowanych oraz ostateczne listy przyjętych dzieci.

Tu pojawi się również dostęp do aplikacji, dzięki której będzie można dokonać zapisu swojego dziecka do pierwszej klasy. Następnie umieścimy szczegóły dotyczące spotkań z przyszłymi wychowawcami oraz informacje o tzw. wyprawce szkolnej.

Jeśli będziecie mieć Państwo pytania czy jakiekolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (sekretariat@sp18.resman.pl) lub telefoniczny (17 748-24-94). Postaramy się pomóc rozwiązać problem.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej Nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie.

Grażyna Lachcik

Dyrektor SP18

Listy kandydatów przyjętych do klasy 1 na rok szkolny 2024/2025 będą wywieszane w szkole na tablicy ogłoszeń przy głównym wejściu (zgodnie z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego oraz przepisami o ochronie danych osobowych).

.

.przedsz2przedszkole1