Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

OLIMPUS - SESJA WIOSENNA 2020/2021

Miło nam poinformować o wynikach
Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus”  
– sesja wiosenna 2020/2021.
Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 168 uczniów naszej szkoły, z czego 28 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 1 do 5)
i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe.

Do tej sesji zgłosiło się 378 uczniów. Walczyli oni o osiągnięcia z 9 przedmiotów: języka polskiego,?języka angielskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego, matematyki, historii, przyrody, biologii oraz geografii.

  

Oto nasi laureaci:

Biologia:

Kl. 5:

Łukasz Zygmunt – 6 miejsce; dyplom laureata

Sebastian Zygmunt – 10 miejsce; dyplom laureata

Kl. 6:

Zofia Kołacz - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Rozalia Kieraś - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Hubert Podgórski - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Anna Guzek – 6 miejsce; dyplom laureata

Natan Purgacz – 6 miejsce; dyplom laureata

Mateusz Kaczmarek – 7 miejsce; dyplom laureata

Jeremiasz Jędrusik - 8 miejsce; dyplom laureata

Ewelina Najda – 10 miejsce; dyplom laureata

Mia Barker – 11 miejsce; dyplom laureata

Jan Godzisz – 15 miejsce; dyplom laureata

Kl. 7:

Kamila Kwiatkowska – 6 miejsce; dyplom laureata

Julia Walawender – 8 miejsce; dyplom laureata

Alicja Walawender – 12 miejsce; dyplom laureata

Aleksander Najder – 15 miejsce; dyplom laureata

Katarzyna Cwynar – 15 miejsce; dyplom laureata

Kl. 8:

Julia Bochenek – 7 miejsce; dyplom laureata 

 

Geografia: 

Kl. 5:

Sebastian Zygmunt - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Łukasz Zygmunt – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Jakub Halicki – 6 miejsce; dyplom laureata

Wojciech Bachórz - 12 miejsce; dyplom laureata

Barbara Rzepka – 14 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 6:

Amelia Koprowicz - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Ewelina Najda - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Karolina Kuźniar - 6 miejsce; dyplom laureata

Natan Purgacz - 8 miejsce; dyplom laureata

Małgorzata Kamuda – 8 miejsce; dyplom laureata

Jeremiasz Jędrusik - 9 miejsce; dyplom laureata

Wiktoria Łuksik - 9 miejsce; dyplom laureata

Zofia Kołacz - 9 miejsce; dyplom laureata

Aleksandra Dutka - 11 miejsce; dyplom laureata

Anna Guzek – 13 miejsce; dyplom laureata

Magdalena Mikulska - 13 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 7:

Aleksander Najder – 10 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 8:

Maja Tokarska - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

 

Historia:

 

Kl. 4:

Łucja Kowal-Jóźwik - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Maksymilian Magdoń - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Weronika Łuksik - 6 miejsce; dyplom laureata

Milena Rachwalska -10 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 5:

Jakub Halicki – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Kamil Krućko - 11 miejsce; dyplom laureata

Damian Krućko - 15 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 6:

Zofia Kołacz - 2 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Anna Guzek - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Karolina Kuźniar - 8 miejsce; dyplom laureata

Mateusz Kaczmarek - 9 miejsce; dyplom laureata

Natan Purgacz - 10 miejsce; dyplom laureata

Małgorzata Kamuda -11 miejsce; dyplom laureata

Hubert Podgórski - 11 miejsce; dyplom laureata

Jadwiga Długosz - 11 miejsce; dyplom laureata

Aleksandra Dutka - 13 miejsce; dyplom laureata

Lilianna Chyła - 14 miejsce; dyplom laureata

Jeremiasz Jędrusik - 15 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 7:

Aleksander Najder - 10 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 8:

Kinga Piczak - 7 miejsce; dyplom laureata

Daniel Kokoszka - 10 miejsce; dyplom laureata

Sebastian Regulski - 10 miejsce; dyplom laureata

Piotr Pipała - 11 miejsce; dyplom laureata

 

Język angielski:

 

Kl. 4:

Iga Zakorczmenna - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Ksawery Fijołek - 7 miejsce; dyplom laureata

Hanna Kielar - 8 miejsce; dyplom laureata

Valeriia Rukh - 9 miejsce; dyplom laureata

Adrianna Leń - 9 miejsce; dyplom laureata

Eliza Depa - 11 miejsce; dyplom laureata

Bartosz Janiga - 12 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 5:

Jagoda Setlak - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Wiktoria Zito - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Jakub Halicki - 7 miejsce; dyplom laureata

Gabriel Pytel-Fadafan - 9 miejsce; dyplom laureata

Kacper Cwynar -10 miejsce; dyplom laureata

Sebastian Zygmunt - 12 miejsce; dyplom laureata

Łukasz Zygmunt - 14 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 6:

Mia Barker - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Aleksandra Dutka - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Dominik Kut - 13 miejsce; dyplom laureata

Jadwiga Długosz - 13 miejsce; dyplom laureata

Jan Godzisz - 13 miejsce; dyplom laureata

Karolina Kuźniar - 13 miejsce; dyplom laureata

Weronika Skrutek - 15 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 7:

Tymon Bać - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Katarzyna Cwynar - 7 miejsce; dyplom laureata

Julia Tomkowicz - 8 miejsce; dyplom laureata

Milena Zakorczmenna - 8 miejsce; dyplom laureata

Kamila Kwiatkowska - 10 miejsce; dyplom laureata

Hanna Lasek - 11 miejsce; dyplom laureata

Justyna Zięba - 14 miejsce; dyplom laureata

Jakub Ciosmak - 15 miejsce; dyplom laureata

Michał Waltoś - 15 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 8:

Julia Kanik - 7 miejsce; dyplom laureata

Kamil Harbuz - 8 miejsce; dyplom laureata

Aleksandra Woźny - 9 miejsce; dyplom laureata

Sebastian Regulski - 10 miejsce; dyplom laureata

Daniel Kokoszka - 10 miejsce; dyplom laureata

Kamil Gwozdek - 10 miejsce; dyplom laureata

Maja Tokarska - 11 miejsce; dyplom laureata

Wiktor Pieńkos - 11 miejsce; dyplom laureata

Kinga Piczak - 12 miejsce; dyplom laureata

Maciej Szeliga - 12 miejsce; dyplom laureata

Zuzanna Wołowiec - 12 miejsce; dyplom laureata

Filip Kopacz - 12 miejsce; dyplom laureata

Anna Łyszczarz - 13 miejsce; dyplom laureata

Mikołaj Falski - 13 miejsce; dyplom laureata

Martyna Walicka - 15 miejsce; dyplom laureata

 

Język hiszpański:

 

Kl. 6:

Mia Barker - 10 miejsce; dyplom laureata

Alicja Śpiewla - 10 miejsce; dyplom laureata

Nikola Karkosza - 10 miejsce; dyplom laureata

Natan Purgacz - 14 miejsce; dyplom laureata

 

Język polski:

 

Kl. 4:

Hanna Kielar - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Iga Zakorczmenna - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Łucja Kowal-Jóźwik - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Valeriia Rukh - 6 miejsce; dyplom laureata

Szymon Majcher - 12 miejsce; dyplom laureata

Weronika Łuksik - 12 miejsce; dyplom laureata

Maksymilian Magdoń - 12 miejsce; dyplom laureata

Ksawery Fijołek - 14 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 5:

Jakub Halicki - 6 miejsce; dyplom laureata

Barbara Rzepka - 9 miejsce; dyplom laureata

Roksana Kopeć - 15 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 6:

Karolina Kuźniar - 7 miejsce; dyplom laureata

Aleksandra Dutka - 8 miejsce; dyplom laureata

Jadwiga Długosz - 9 miejsce; dyplom laureata

Magdalena Mikulska - 9 miejsce; dyplom laureata

Anna Guzek - 11 miejsce; dyplom laureata

Małgorzata Kamuda - 12 miejsce; dyplom laureata

Ewelina Najda - 13 miejsce; dyplom laureata

 

Kl. 8:

Kinga Piczak - 7 miejsce; dyplom laureata

Aleksandra Woźny - 14 miejsce; dyplom laureata

Julia Dworzańska - 14 miejsce; dyplom laureata

 

Matematyka: 

Kl. 4:

Karol Serafin – 7 miejsce; dyplom laureata

Adam Ścibor - 9 miejsce; dyplom laureata

Ksawery Fijołek - 11 miejsce; dyplom laureata

Mateusz Pytko – 11 miejsce; dyplom laureata

Patrycja Kuter – 12 miejsce; dyplom laureata

Valeriia Rukh – 14 miejsce; dyplom laureata

Maksymilian Magdoń - 14 miejsce; dyplom laureata

Iga Zakorczmenna – 14 miejsce; dyplom laureata

Kl. 5:

Łukasz Zygmunt – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Jakub Halicki – 15 miejsce; dyplom laureata

Kl. 6:

Aleksandra Dutka – 6 miejsce; dyplom laureata

Dominik Kut – 11 miejsce; dyplom laureata

Igor Rak – 14 miejsce; dyplom laureata

Małgorzata Kamuda – 14 miejsce; dyplom laureata

Kl. 8:

Wiktor Pieńkos - 10 miejsce; dyplom laureata

Maciej Szeliga – 10 miejsce; dyplom laureata

Sebastian Regulski – 10 miejsce; dyplom laureata

Kamil Gwozdek – 12 miejsce; dyplom laureata

Filip Kopacz – 14 miejsce; dyplom laureata

Daniel Kokoszka – 14 miejsce; dyplom laureata

Aleksandra Woźny - 14 miejsce; dyplom laureata

 

Przyroda: 

 

Kl. 4:

Iga Zakorczmenna – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Hanna Kielar – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Patrycja Kuter – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Maksymilian Magdoń - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Milena Borkowska – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Szymon Majcher – 6 miejsce; dyplom laureata

Valeriia Rukh – 6 miejsce; dyplom laureata

Nikodem Urbala – 6 miejsce; dyplom laureata

Adam Ścibor - 7 miejsce; dyplom laureata

Adrianna Leń - 8 miejsce; dyplom laureata

Łucja Kowal-Jóźwik - 9 miejsce; dyplom laureata

Nikodem Janusz – 9 miejsce; dyplom laureata

Zofia Stokłosa - 9 miejsce; dyplom laureata

Milena Rachwalska – 10 miejsce; dyplom laureata

Milena Kopacz – 11 miejsce; dyplom laureata

Małgorzata Ciuła - 13 miejsce; dyplom laureata

Bartosz Janiga – 14 miejsce; dyplom laureata

Weronika Łuksik - 14 miejsce; dyplom laureata