Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

OLIMPUS - SESJA ZIMOWA 2020/2021

Miło nam poinformować o wynikach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus”– sesja zimowa 2020/2021.

Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 175 uczniów naszej szkoły, z czego 74 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 1 do 5) i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe.  

 

Do tej sesji zgłosiło się 451 uczniów. Walczyli oni o osiągnięcia z 10 przedmiotów: języka polskiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego, matematyki, historii, fizyki, przyrody, biologii oraz geografii. 

 

Oto nasi laureaci:   

Biologia: 

Kl.6:

Zofia Kołacz - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Hubert Podgórski - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Karolina Kuźniar - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Anna Guzek - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Mia Barker – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Natan Purgacz – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Jeremiasz Jędrusik - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Wiktoria Łuksik - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Ewelina Najda – 6 miejsce; dyplom laureata

Michał Urban – 6 miejsce; dyplom laureata

David Gniewek – 7 miejsce; dyplom laureata

Szymon Lubas – 7 miejsce; dyplom laureata

Magdalena Mikulska – 7 miejsce; dyplom laureata

Mateusz Kaczmarek – 7 miejsce; dyplom laureata

Jan Godzisz – 7 miejsce; dyplom laureata

Maja Cena – 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.7:

Kamila Kwiatkowska – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Alicja Walawender – 7 miejsce; dyplom laureata

Julia Walawender – 7 miejsce; dyplom laureata

Michał Waltoś - 7 miejsce; dyplom laureata

Katarzyna Cwynar – 7 miejsce; dyplom laureata

Fizyka:

Kl.7:

Aleksander Rolf – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Geografia:

Kl.5:

Jakub Halicki – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Wojciech Bachórz - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Barbara Rzepka - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.6:

Aleksandra Dutka – 9 miejsce; dyplom laureata

Natan Purgacz – 9 miejsce; dyplom laureata

Jan Godzisz – 9 miejsce; dyplom laureata

Zofia Kołacz - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl. 8:

Sebastian Regulski – 7 miejsce; dyplom laureata

Daniel Kokoszka – 9 miejsce; dyplom laureata

Historia:

Kl.4:

Łucja Kowal-Jóźwik - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Maksymilian Magdoń - 8 miejsce; dyplom laureata

Weronika Łuksik - 9 miejsce; dyplom laureata

Milena Rachwalska - 10 miejsce; dyplom laureata

Kl.5:

Jakub Halicki - 7 miejsce; dyplom laureata

Kamil Krućko - 7 miejsce; dyplom laureata

Damian Krućko - 7 miejsce; dyplom laureata

Sebastian Zygmunt - 10 miejsce; dyplom laureata

Kl.6:

Natan Purgacz - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Lilianna Chyła - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Zofia Kołacz - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Aleksandra Dutka - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Anna Guzek - 8 miejsce; dyplom laureata

Wiktoria Łuksik - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.7:

Kamila Kwiatkowska - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Katarzyna Cwynar - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.8:

Sebastian Regulski - 9 miejsce; dyplom laureata

Piotr Pipała - 9miejsce; dyplom laureata

Daniel Kokoszka – 9 miejsce; dyplom laureata

Język angielski:

Kl.4:

Milena Borkowska – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Zofia Stokłosa - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Ksawery Fijołek - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Hanna Kielar - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Pola Grubman - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Valeriia Rukh - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Iga Zakorczmenna - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Nikodem Urbala - 7 miejsce; dyplom laureata

Julia Kura - 7 miejsce; dyplom laureata

Bartosz Janiga - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.5:

Wiktoria Zito - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Jagoda Setlak - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Jakub Halicki - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Gabriel Pytel-Fadafan - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Kacper Cwynar - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Sebastian Zygmunt - 7 miejsce; dyplom laureata

Robert Cwynar - 9 miejsce; dyplom laureata

Łukasz Zygmunt - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.6:

Mia Barker - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Dominik Kut - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Aleksandra Dutka - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Weronika Skrutek - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Karolina Kuźniar - 6 miejsce; dyplom laureata

Jan Godzisz - 7 miejsce; dyplom laureata

Gabriela Ogonowska - 7 miejsce; dyplom laureata

Miłosz Szajna - 8 miejsce; dyplom laureata

Nikola Karkosza - 9 miejsce; dyplom laureata

Jadwiga Długosz - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.7:

Tymon Bać - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Hanna Lasek - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Katarzyna Cwynar - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Milena Zakorczmenna - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Michał Waltoś - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Julia Tomkowicz - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Szymon Stachowicz - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Oliwier Rzepko - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Kamila Kwiatkowska - 7 miejsce; dyplom laureata

Beata Gruszczyk - 7 miejsce; dyplom laureata

Filip Szmołda - 7 miejsce; dyplom laureata

Piotr Żydzik - 7 miejsce; dyplom laureata

Agata Lemiech - 7 miejsce; dyplom laureata

Justyna Zięba - 8 miejsce; dyplom laureata

Kl.8:

Julia Kanik - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Maciej Szeliga - 7 miejsce; dyplom laureata

Sebastian Regulski - 7 miejsce; dyplom laureata

Daniel Kokoszka - 7 miejsce; dyplom laureata

Maja Tokarska – 7 miejsce; dyplom laureata

Kinga Piczak - 7 miejsce; dyplom laureata

Filip Kopacz – 9 miejsce; dyplom laureata

Kamil Gwozdek - 9 miejsce; dyplom laureata

Kamil Harbuz - 9 miejsce; dyplom laureata

Wiktor Pieńkos - 9 miejsce; dyplom laureata

Martyna Walicka - 10 miejsce; dyplom laureata

Język hiszpański:

Kl.6:

Mia Barker - 7 miejsce; dyplom laureata

Alicja Śpiewla - 7 miejsce; dyplom laureata

Nikola Karkosza - 7 miejsce; dyplom laureata

Michał Urban – 7miejsce; dyplom laureata

Język polski:

Kl.4:

Milena Borkowska - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Szymon Majcher – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Julia Kura – 7 miejsce; dyplom laureata

Łucja Kowal-Jóźwik - 7 miejsce; dyplom laureata

Hanna Kielar - 7 miejsce; dyplom laureata

Iga Zakorczmenna - 7 miejsce; dyplom laureata

Ksawery Fijołek - 7 miejsce; dyplom laureata

Lena Cetnarowicz - 7 miejsce; dyplom laureata

Valeriia Rukh - 9 miejsce; dyplom laureata

Nadia Pawiak - 9 miejsce; dyplom laureata

Maksymilian Magdoń - 10 miejsce; dyplom laureata

Kl.5:

Jakub Halicki - 7 miejsce; dyplom laureata

Barbara Rzepka - 7 miejsce; dyplom laureata

Kl.6:

Karolina Kuźniar - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Anna Guzek - 6 miejsce; dyplom laureata

Aleksandra Dutka - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.7:

Kamila Kwiatkowska - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Wiktoria Rak - 7 miejsce; dyplom laureata

Alicja Wójcik - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.8:

Julia Dworzańska - 9 miejsce; dyplom laureata

Kinga Piczak - 9 miejsce; dyplom laureata

Kacper Kurz - 10 miejsce; dyplom laureata

Matematyka:

Kl.4:

Valeriia Rukh – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Adam Ścibor - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Milena Borkowska – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Ksawery Fijołek - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Kl.5:

Łukasz Zygmunt – 7 miejsce; dyplom laureata

Barbara Rzepka – 7 miejsce; dyplom laureata

Kl.6:

Aleksandra Dutka – 7 miejsce; dyplom laureata

Szymon Kędra - 9 miejsce; dyplom laureata

Kl.7:

Kamila Kwiatkowska – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Oliwier Rzepko – 7 miejsce; dyplom laureata

Szymon Stachowicz – 8 miejsce; dyplom laureata

Emilia Dworzańska - 8 miejsce; dyplom laureata

Kl.8:

Maciej Szeliga – 7 miejsce; dyplom laureata

Wiktor Pieńkos - 7 miejsce; dyplom laureata

Kamil Gwozdek – 7 miejsce; dyplom laureata

Kamil Harbuz – 7 miejsce; dyplom laureata

Filip Kopacz – 7 miejsce; dyplom laureata

Daniel Kokoszka - 7 miejsce; dyplom laureata

Kacper Kurz – 9 miejsce; dyplom laureata

Sebastian Regulski – 9 miejsce; dyplom laureata

Przyroda:

Kl.4:

Nikodem Janusz – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Łucja Kowal-Jóźwik - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Milena Borkowska – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Marcelina Dadej – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Zofia Stokłosa - 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Bartosz Janiga – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Emilia Zarychta – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Patrycja Kuter – 1 miejsce; grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Iga Zakorczmenna – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Hanna Kielar – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Valeriia Rukh – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Szymon Majcher – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Nikodem Urbala – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Maksymilian Magdoń - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Eliza Depa – 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Adrianna Leń - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Maksymilian Witowski – 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Kacper Jakimiuk – 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Milena Kopacz – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Weronika Łuksik - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Mateusz Pytko – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Milena Rachwalska – 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Lena Cetnarowicz – 7 miejsce; dyplom laureata

Julia Biskupska – 9 miejsce; dyplom laureata

Adam Hul – 9 miejsce; dyplom laureata

Franciszek Grela – 9 miejsce; dyplom laureata