Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

OLIMPUS - SESJA JESIENNA 2020/2021

Miło nam poinformować o wynikach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” – sesja jesienna 2020/2021.

Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 146 uczniów naszej szkoły, z czego 10 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 2 do 5) i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe. 

 

Do tej sesji zgłosiło się 229 uczniów. Walczyli oni o osiągnięcia z 9 przedmiotów: języka polskiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, matematyki, historii, fizyki, przyrody, biologii oraz geografii. 

 

 

Oto nasi laureaci: 

 

Biologia:

Kl. 5:

Kacper Cwynar – 12 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 6:

Hubert Podgórski - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Mia Barker – 8 miejsce; dyplom laureata.

Zofia Kołacz - 11 miejsce; dyplom laureata.

Jeremiasz Jędrusik - 12 miejsce; dyplom laureata.

Mateusz Kaczmarek – 13 miejsce; dyplom laureata.

Magdalena Mikulska – 14 miejsce; dyplom laureata.

Jan Godzisz – 15 miejsce; dyplom laureata.

Natan Purgacz - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 7:

Kamila Kwiatkowska - 8 miejsce; dyplom laureata.

Katarzyna Cwynar – 11 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 8:

Julia Dworzańska - 13 miejsce; dyplom laureata.

Anna Łyszczarz - 15 miejsce; dyplom laureata.

Maja Tokarska - 15 miejsce; dyplom laureata.

Patrycja Świąder - 15 miejsce; dyplom laureata.

Zuzanna Prażmowska - 15 miejsce; dyplom laureata.

 

Fizyka:

Kl. 7:

Howard Luberda - 11 miejsce; dyplom laureata.

Olga Mazela - 13 miejsce; dyplom laureata.

 

Geografia:

Kl. 5:

Jakub Halicki - 2 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Kacper Cwynar - 8 miejsce; dyplom laureata.

Barbara Rzepka - 12 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 6:

Magdalena Mikulska - 8 miejsce; dyplom laureata.

Jeremiasz Jędrusik - 9 miejsce; dyplom laureata.

Zofia Kołacz - 9 miejsce; dyplom laureata.

Nikola Karkosza - 10 miejsce; dyplom laureata.

Alicja Śpiewla - 10 miejsce; dyplom laureata.

Wiktoria Łuksik - 11 miejsce; dyplom laureata.

Natan Purgacz - 11 miejsce; dyplom laureata.

Sebastian Osiadacz – 12 miejsce; dyplom laureata.

Jan Godzisz - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 8:

Sebastian Regulski - 11 miejsce; dyplom laureata.

 

Historia:

Kl. 5:

Jakub Halicki - 10 miejsce; dyplom laureata.

Damian Krućko - 12 miejsce; dyplom laureata.

Kamil Krućko - 12 miejsce; dyplom laureata.

Kacper Cwynar – 14 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 6:

Zofia Kołacz - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Natan Purgacz - 7 miejsce; dyplom laureata.

Mateusz Kaczmarek - 9 miejsce; dyplom laureata.

Wiktoria Łuksik - 11 miejsce; dyplom laureata.

Lilianna Chyła - 12 miejsce; dyplom laureata.

Jeremiasz Jędrusik - 14 miejsce; dyplom laureata.

Maja Rachwalska - 14 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 7:

Miłosz Jaremko - 6 miejsce; dyplom laureata.

Aleksander Najder - 11 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 8:

Daniel Kokoszka - 10 miejsce; dyplom laureata.

Sebastian Regulski - 13 miejsce; dyplom laureata.

Mikołaj Falski - 13 miejsce; dyplom laureata.

 

Język angielski:

Kl. 4:

Ksawery Fijołek - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Milena Borkowska - 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Adrianna Leń - 8 miejsce; dyplom laureata.

Pola Grubman – 12 miejsce; dyplom laureata.

Szymon Majcher - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 5:

Jagoda Setlak - 8 miejsce; dyplom laureata.

Kacper Cwynar – 9 miejsce; dyplom laureata.

Laura Bosek - 10 miejsce; dyplom laureata.

Marta Lasek - 11 miejsce; dyplom laureata.

Gabriel Pytel-Fadafan - 13 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 6:

Jan Godzisz - 2 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Karolina Kuźniar - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Mia Barker - 3 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Dominik Kut - 6 miejsce; dyplom laureata.

Aleksandra Dutka - 8 miejsce; dyplom laureata.

Magdalena Mikulska - 10 miejsce; dyplom laureata.

Michalina Koń - 12 miejsce; dyplom laureata.

Weronika Skrutek - 12 miejsce; dyplom laureata.

Weronika Tatara - 13 miejsce; dyplom laureata.

Hubert Podgórski - 13 miejsce; dyplom laureata.

Alicja Śpiewla - 15 miejsce; dyplom laureata.

Michał Urban - 15 miejsce; dyplom laureata.

David Gniewek - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 7:

Katarzyna Cwynar - 7 miejsce; dyplom laureata.

Agata Lemiech - 8 miejsce; dyplom laureata.

Tymon Bać - 8 miejsce; dyplom laureata.

Milena Zakorczmenna - 8 miejsce; dyplom laureata.

Julia Tomkowicz - 11 miejsce; dyplom laureata.

Kamila Kwiatkowska - 12 miejsce; dyplom laureata.

Beata Gruszczyk - 12 miejsce; dyplom laureata.

Hanna Lasek - 14 miejsce; dyplom laureata.

Michał Waltoś - 14 miejsce; dyplom laureata.

Szymon Stachowicz - 15 miejsce; dyplom laureata.

Justyna Zięba - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 8:

Kamil Gwozdek - 10 miejsce; dyplom laureata.

Kamil Harbuz - 10 miejsce; dyplom laureata.

Sebastian Regulski - 11 miejsce; dyplom laureata.

Maciej Szeliga - 11 miejsce; dyplom laureata.

Wiktor Pieńkos - 11 miejsce; dyplom laureata.

Mikołaj Falski - 11 miejsce; dyplom laureata.

Julia Kanik - 13 miejsce; dyplom laureata.

Kinga Piczak - 15 miejsce; dyplom laureata.

 

Jezyk hiszpański:

Kl. 6:

Mia Barker - 6 miejsce; dyplom laureata.

Nikola Karkosza - 13 miejsce; dyplom laureata.

Alicja Śpiewla - 13 miejsce; dyplom laureata.

Michał Urban - 13 miejsce; dyplom laureata.

Natan Purgacz - 13 miejsce; dyplom laureata.

Małgorzata Kamuda - 14 miejsce; dyplom laureata.

Natalia Majchrowska - 14 miejsce; dyplom laureata.

 

Język polski:

Kl. 4:

Iga Zakorczmenna – 6 miejsce; dyplom laureata.

Łucja Kowal-Jóźwik - 8 miejsce; dyplom laureata.

Szymon Majcher - 12 miejsce; dyplom laureata.

Milena Kopacz - 12 miejsce; dyplom laureata.

Maksymilian Magdoń - 13 miejsce; dyplom laureata.

Amelia Bilewska - 13 miejsce; dyplom laureata.

Julia Kura - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 5:

Jakub Halicki - 7 miejsce; dyplom laureata.

Patryk Skrzyszewski - 8 miejsce; dyplom laureata.

Adrian Skrzyszewski - 8 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 6:

Magdalena Mikulska - 11 miejsce; dyplom laureata.

Jadwiga Długosz - 14 miejsce; dyplom laureata.

Karolina Kuźniar - 14 miejsce; dyplom laureata.

 

Matematyka:

Kl. 4:

Karol Serafin - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Milena Borkowska - 6 miejsce; dyplom laureata.

Valeriia Rukh - 8 miejsce; dyplom laureata.

Szymon Majcher – 11 miejsce; dyplom laureata.

Adam Ścibor - 13 miejsce; dyplom laureata.

Ksawery Fijołek - 14 miejsce; dyplom laureata.

Patrycja Kuter - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 5:

Łukasz Zygmunt - 13 miejsce; dyplom laureata.

Jakub Halicki - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 6:

Małgorzata Kamuda - 8 miejsce; dyplom laureata.

Igor Rak - 13 miejsce; dyplom laureata.

Jan Godzisz - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kl. 8:

Kamil Gwozdek - 13 miejsce; dyplom laureata.

Wiktor Pieńkos - 13 miejsce; dyplom laureata.

Maciej Szeliga - 14 miejsce; dyplom laureata.

Sebastian Regulski - 15 miejsce; dyplom laureata.

Kamil Harbuz - 15 miejsce; dyplom laureata.

 

Przyroda:

Kl. 4:

Nikodem Urbala - 4 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa.

Hanna Kielar - 8 miejsce; dyplom laureata.

Iga Zakorczmenna - 8 miejsce; dyplom laureata.

Nikodem Janusz - 11 miejsce; dyplom laureata.

Kacper Jakimiuk - 11 miejsce; dyplom laureata.

Emilia Zarychta - 12 miejsce; dyplom laureata.

Weronika Łuksik - 13 miejsce; dyplom laureata.

Bartosz Janiga - 13 miejsce; dyplom laureata.

Adrianna leń - 13 miejsce; dyplom laureata.

Maksymilian Magdoń - 14 miejsce; dyplom laureata.

Szymon Majcher – 14 miejsce; dyplom laureata.

Mateusz Pytko – 14 miejsce; dyplom laureata.

Milena Kopacz – 14 miejsce; dyplom laureata.

Zofia Stokłosa - 14 miejsce; dyplom laureata.

Lena Cetnarowicz – 14 miejsce; dyplom laureata.

Michał Szeliga – 14 miejsce; dyplom laureata.

Patrycja Kuter - 14 miejsce; dyplom laureata.

Olga Zielińska - 15 miejsce; dyplom laureata.

Marcelina Dadej - 15 miejsce; dyplom laureata.

Amelia Bilewska - 15 miejsce; dyplom laureata.

 

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym uczniom i dziękujemy nauczycielom,

którzy ich przygotowywali.