„Alfik Matematyczny” to popularny ogólnopolski konkurs matematyczny wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jest wykorzystywany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne.
Nasza szkoła aktywnie uczestniczy w tym konkursie od 2015 roku.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie organizatora www.jersz.pl     

 

Suksecy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny 2022/2023

Dnia 23 listopada odbyła się XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Matematyczny”. Organizatorem konkursu jest firma edukacyjna Łowcy Talentów – JERSZ. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2 do 8 oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, z podziałem na kategorie wiekowe. Nasza szkoła w tym konkursie wzięła udział już po raz siódmy. Udział w konkursie jest dla uczniów motywacją do pogłębiania i utrwalania wiedzy oraz rozwijania kompetencji osobistych w zakresie wykraczającym poza podstawę programową. Wspomaga również kształtowanie samodzielnego myślenia
i umiejętności rozwiązywania problemów. Dzięki udziałowi w tym konkursie możemy diagnozować potencjał naszych uczniów, a także odkrywać ich uzdolnienia i talenty.

Przedstawiamy najlepsze wyniki naszych uczniów:

  • Karol Rękowicz (kl. 7) – 81%, 2 miejsce w województwie
  • Dominik Kut (kl. 8) – 81%, 2 miejsce w województwie
  • Tymon Osowski (kl. 4) – 81%, 6 miejsce w województwie
  • Michał Szynal (kl. 3) – 82%, 15 miejsce w województwie
  • Fabian Kędra (kl. 5) – 77%, 13 miejsce w województwie
  • Arseniy Strekozov (kl. 2) – 78%, 23 miejsc w województwie
  • Szymon Kędra (kl. 8) – 76%, 5 miejsce w województwie
  • Anna Mikulska (kl. 4) – 76%, 12 miejsce w województwie
  • Beniamin Dembicki (kl. 3) – 75%, 25 miejsce w województwie
  • Witold Zarzecki (kl. 2) – 75%, 29 miejsce w województwie

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj