„Alfik Matematyczny” to popularny ogólnopolski konkurs matematyczny wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jest wykorzystywany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne.
Nasza szkoła aktywnie uczestniczy w tym konkursie od 2015 roku.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie organizatora www.jersz.pl     

 

Sukcesy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny 2018/2019

02.2019r. już po raz czwarty mieliśmy przyjemność wręczać dyplomy uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny. W tym roku z niełatwymi zadaniami konkursowymi zmierzyło się 47 uczniów klas 2 – 8 szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wśród nich pięciu uczniów otrzymało dyplomy za wynik bardzo dobry,  dwóch uzyskało wynik dobry. Udział w konkursie jest dla uczniów motywacją do pogłębiania i utrwalania wiedzy oraz rozwijania kompetencji osobistych w zakresie wykraczającym poza podstawę programową. Wspomaga również kształtowanie samodzielnego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów. Dzięki udziałowi w tym konkursie możemy diagnozować potencjał naszych uczniów, a także odkrywać ich uzdolnienia i talenty.

Przedstawiamy najlepsze wyniki naszych uczniów:

  1. Tomasz Paja kl. 3 GM – I miejsce w województwie (op. Andrzej Fabiński)
  2. Szymon Paja kl. 3 GM – I miejsce w województwie (op. Andrzej Fabiński)
  3. Anastazja Dymek kl. 7 – dyplom za bardzo dobry wynik (op. Agnieszka Lasek)
  4. Emilia Dworzańska kl. 5 – dyplom za bardzo dobry wynik (op. Agnieszka Lasek)
  5. Maciej Szeliga kl. 6 – dyplom za bardzo dobry wynik (op. Urszula Szalacha)
  6. Kamila Kwiatkowska kl. 5 – dyplom za dobry wynik (op. Urszula Szalacha)
  7. Miłosz Szajna kl. 4 – dyplom za dobry wynik (op. Agnieszka Lasek)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

WYNIKI.xls

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj